vrijdag 27 april 2018

SC Heerenveen: sc Heerenveen kan in Breda al rekenen op de steun van 350 supporters

sc Heerenveen kan in Breda al rekenen op de steun van 350 supporters
sc Heerenveen kan aanstaande zondag in het uitduel met NAC Breda al rekenen op de steun van 350 supporters. De prijs voor een toegangskaart voor het uitvak bedraagt slechts 10 euro. Twijfel dus niet en steun onze ploeg in Breda! De kaartverkoop loopt nog tot vrijdag 27 april 09.00 uur.
Lees verder

Uitnodiging OSSH-seizoenafsluiting
Met nog twee wedstrijden te spelen nadert de Eredivisie haar ontknoping. sc Heerenveen is nog volop in de race voor de play-offs en dat zou betekenen dat we er nog wat extra speeltijd bij krijgen dit seizoen. Wie weet levert het een heerlijk toetje op met de play-off finale in de strijd om Europees voetbal.
Lees verder

Speel mee met de VriendenLoterij en steun de Jeugdopleiding
Speel jij al mee met de VriendenLoterij? Maak kans op vele prijzen en steun onze Jeugdopleiding! Elke maand kans op honderdduizend prijzen oplopend tot € 100.000,-, Meet-and-greets met spelers, seizoenkaarten, Feansjop cadeaukaarten en meer.
Lees verder