woensdag 13 februari 2019

Gemeente de Friese Meren: Aanvragen basis energieadvies weer mogelijk!

Aanvragen basis energieadvies weer mogelijk!
Bent u een particuliere woningeigenaar en woont u in De Fryske Marren? Dan is het mogelijk om basis energieadvies aan te vragen. Vanuit het energiebesparingsproject Tûk Wenjen helpen we u als woningeigenaar om uw koopwoning stapsgewijs (verder) te verduurzamen. Door het onafhankelijke basis...
Lees verder

Onderzoek naar welzijn en wonen in gemeente De Fryske Marren
Gemeente De Fryske Marren wil graag weten wat onze inwoners vinden van hun welzijn en het wonen in onze gemeente. Daarom hebben wij onafhankelijk onderzoeksbureau Enneüs gevraagd een onderzoek voor ons uit te voeren. Begin deze week hebben 2.500 willekeurige adressen in onze gemeente een...
Lees verder

Verkiezingsborden in De Fryske Marren
Op woensdag 20 maart 2019 vinden de gecombineerde verkiezingen plaats. U kunt dan stemmen voor zowel de leden van de Provinciale Staten van Fryslân als voor de leden van het algemeen bestuur van het Wetterskip Fryslân of het Waterschap Zuiderzeeland. Op vrijdag 15 februari 2019 kunnen politieke...
Lees verder