woensdag 13 maart 2019

Gemeente de Friese Meren: Herinrichting ‘Apenbos’ in Lemmer

Herinrichting 'Apenbos' in Lemmer
Het bos aan de Bosruiter/ Brekkenweg in Lemmer, ook wel 'het Apenbos' genoemd, gaan we stap voor stap herinrichten. De eerste werkzaamheden zijn deze week (week 11) van start gegaan. We zijn gedurende een langere periode bezig met de realisatie van onderstaande werkzaamheden.
Lees verder

Klompgeld bruggen is immaterieel erfgoed
Bij zes beweegbare bruggen en de Lemstersluis, heft onze gemeente vanuit de historie bruggeld. Dit doen de brugwachters met een houten klompje aan een hengel: een traditie die door bezoekers zeer wordt gewaardeerd. Het klompje komt regelmatig op de foto en de brugwachters worden vaak benaderd voor...
Lees verder

Klompgeld bruggen De Fryske Marren is immaterieel erfgoed
Bij zes beweegbare bruggen en de Lemstersluis, heft onze gemeente vanuit de historie bruggeld. Dit doen de brugwachters met een houten klompje aan een hengel: een traditie die door bezoekers zeer wordt gewaardeerd. Het klompje komt regelmatig op de foto en de brugwachters worden vaak benaderd voor...
Lees verder