zaterdag 25 april 2020

Gemeente de Friese Meren: Buiten sporten voor de jeugd krijgt weer ruimte

Buiten sporten voor de jeugd krijgt weer ruimte
Voor kinderen en jongeren is er vanaf woensdag 29 april weer ruimte voor georganiseerd buiten sporten. Het kabinet gaf sport en bewegen in de persconferentie van deze week een prominente plaats en daar was ook behoefte aan, zeker voor de jeugd. Onze gemeente kijkt samen met de verenigingen,...
Lees verder

Na de meivakantie gaan een deel van de scholen weer open
De scholen in het basisonderwijs, speciaal onderwijs en speciaal basisonderwijs gaan vanaf 11 mei weer open. De regels zijn hierbij als volgt: Basisscholen verkleinen de groepsgrootte in de klas; kinderen gaan daarbij 50% van de tijd naar school.  Kinderen in het speciaal onderwijs en...
Lees verder

We zijn samen stil op 4 mei
Stilstaan… Herdenken op 4 mei ziet er dit jaar anders uit. We doen dit thuis. De reguliere, lokale herdenkingen in onze gemeente kunnen dit jaar niet doorgaan. Dit is heel jammer, vooral ook in het jubileumjaar, maar begrijpelijk. Er zijn geen herdenkingsbijeenkomsten met publiek en ook het...
Lees verder