dinsdag 30 juni 2020

Gemeente de Friese Meren: Aanpassing afspraken Midstraat Joure met horeca en winkeliers

Aanpassing afspraken Midstraat Joure met horeca en winkeliers
Vanaf 1 juni is de horeca weer open en kunnen we weer genieten van een terrasje. Buiten is er op veel locaties in onze gemeente gekeken naar meer terrasruimte om de horeca voldoende ruimte voor zitplaatsen op 1,5 meter te geven. Ook zijn op een aantal plekken in onze gemeente verkeersaanpassingen...
Lees verder

Fietspontje Nije Skou uit de vaart
Het fietspontje Nije Skou bij Vegelinsoord is uit de vaart. Tijdens het overvaren is de schroef afgebroken. De oorzaak is onbekend, maar waarschijnlijk heeft er iets in het water gelegen waar de schroef tegenaan is geslagen. We werken hard aan een oplossing en we hopen dat de pont in de loop van...
Lees verder

Pontje Nije Skou weer in de vaart
Het fietspontje Nije Skou bij Vegelinsoord is weer in de vaart. De schroef van de pont is 29 juni tijdens het overvaren afgebroken. Onze onderhoudsmensen en monteurs hebben de schroef weer onder de pont kunnen plaatsen. We wensen u weer veel fiets- en wandelplezier langs deze route.
Lees verder