donderdag 11 juni 2020

Gemeente de Friese Meren: Groenstations Echten, Oosterzee en Bantega sluiten door dumpen van afval

Groenstations Echten, Oosterzee en Bantega sluiten door dumpen van afval
Op de drie inzamelstations voor groen afval in Echten, Oosterzee en Bantega, wordt veel groen afval gestort maar ook regelmatig ander, ongewenst afval. Het gaat dan om bijvoorbeeld puin, beton, hout, grond en stobben. Dit is niet toegestaan en dat staat ook vermeld op de borden bij de...
Lees verder

Denk mee over het duurzaamheidsprogramma voor onze gemeente
In 2013 stelden de drie gemeenteraden van Gaasterlân-Sleat, Lemsterland en Skarsterlân de Duurzaamheidsvisie voor onze gemeente vast. Er is sindsdien veel gebeurt in de gemeente en in de wereld van duurzaamheid. Aanleiding om de visie van toen opnieuw tegen het licht te...
Lees verder

Gemeente telefonisch niet bereikbaaar door storing
In verband met een storing is de gemeente op dit moment telefonisch niet bereikbaar. We hopen dat dit snel is opgelost. Onze excuses voor het ongemak. Houd social media in de gaten voor de laatste update.
Lees verder