vrijdag 5 juni 2020

Gemeente de Friese Meren: Onze gemeente in de top 10 met goede financiële huishouding

Onze gemeente in de top 10 met goede financiële huishouding
In de Benchmark Nederlandse gemeenten wordt onderzocht welke gemeenten hun financiële huishouding het beste op orde hebben. De Fryske Marren scoort een 9 op een schaal van 10 en zit hiermee - als enige Friese gemeente - in de landelijke top 10, in de categorie van gemeenten met 50.000 tot 100.000...
Lees verder

Schriftelijk Petear op maandag 15 juni 2020
In verband met de maatregelen rond het coronavirus wordt een Petear gehouden op maandag 15 juni 2020, maar uiteraard kan dat niet fysiek in het gemeentehuis plaatsvinden.
Lees verder

Herinrichting Plattedijk en omgeving Lemmer
Voor de herinrichting van de Plattedijk en omgeving in Lemmer ligt inmiddels een nieuw ontwerp. Hierin zijn de opmerkingen op het eerdere ontwerp meegenomen. Er is vooral positief gereageerd op de plannen voor het opnieuw inrichten van het gebied rondom het strand. Over het verwijderen van het...
Lees verder