donderdag 11 juni 2020

Gemeente Weststellingwerf: VIDEOSERIE #9 Iedereen kent wel een gemeenteraadslid - Marlene Postma

VIDEOSERIE #9 Iedereen kent wel een gemeenteraadslid - Marlene Postma
Videoserie #9

Wat doet de gemeenteraad van Weststellingwerf? Wat vinden raadsleden belangrijk voor onze gemeente? Een groot aantal raadsleden heeft een filmpje gemaakt waarin zij dit vertellen. Het filmpje van raadslid Marlene Postma is het negende deel van deze serie.

Lees verder

Phishingmail over gemeentelijke belastingen

Een inwoner van de gemeente Weststellingwerf ontving een e-mail van een gererechtsdeurwaarde uit Utrecht. Dit gaat om een phishing e-mail. 

Lees verder

VIDEOSERIE #10 Iedereen kent wel een gemeenteraadslid - Hans Visser
Videoserie #10

Wat doet de gemeenteraad van Weststellingwerf? Wat vinden raadsleden belangrijk voor onze gemeente? Een groot aantal raadsleden heeft een filmpje gemaakt waarin zij dit vertellen. Het filmpje van raadslid Hans Visser is het tiende deel van deze serie.

Lees verder