woensdag 15 juli 2020

SC Heerenveen: sc Heerenveen siert covers VI en Staantribune

sc Heerenveen siert covers VI en Staantribune
Nog zes dagen, dan bestaat sc Heerenveen honderd jaar. Op maandag 20 juli viert de club zijn jubileum en ook media staan stil bij dit bijzondere en heugelijke feit. Bij de komende edities van Voetbal International en Staantribune prijken het Abe Lenstra stadion en een aantal van onze clubiconen op de cover.
Lees verder

sc Heerenveen verwelkomt nieuwe partner: Argos
sc Heerenveen en Argos Tankstations slaan de handen ineen. Het Nederlandse tankstationmerk tekende een sponsorovereenkomst die hen verbindt aan sc Heerenveen en de zakenclub van de Friese eredivisionist, de OSSH.
Lees verder

sc Heerenveen bedankt clubs voor meetrainen jeugdspelers
Na de uitbraak van het coronavirus in Nederland was Sportpark Skoatterwâld een tijdlang gesloten. Nadat er weer voorzichtig gevoetbald mocht worden, trainden onze jeugdspelers eerst mee bij hun oude clubs, de plaatselijke voetbaltrotsen. sc Heerenveen wil deze verenigingen hiervoor ontzettend bedanken.
Lees verder