dinsdag 15 september 2020

Gemeente De Fryske Marren: Let op: Maak geen afspraak via de website afspraakloket.nl

De Fryske Marren
Let op: Maak geen afspraak via de website afspraakloket.nl
Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG) laat weten dat bij meerdere gemeenten in Nederland klachten binnenkomen van inwoners die zijn opgelicht door de website afspraakloket.nl. Onze gemeente werkt niet samen met deze website en wij adviseren u om hier geen gebruik van te maken.(inmiddels werkt de...
Lees verder

Denk mee over afvalinzameling!
Afvalinzameling en afvalscheiding: onderwerpen waar we allemaal dagelijks mee te maken hebben. Samen met u willen we de hoeveelheid afval in onze gemeente naar beneden brengen. We doen al veel goed, maar het kan beter! We zien dat er nog te veel grondstoffen terecht komen in de grijze...
Lees verder

Teernstrabrug in Balk defect
De Teernstrabrug is door een aanrijding met een trekker en oplegger zo erg beschadigd geraakt dat deze voorlopig niet kan draaien. Er wordt hard gewerkt aan een oplossing. Het is nog niet duidelijk wanneer de brug weer (veilig) kan draaien. De brug is voorlopig gestremd voor vaarverkeer.
Lees verder