dinsdag 13 oktober 2020

Gemeente De Fryske Marren: Draag een mondkapje in publieke ruimtes

De Fryske Marren
Draag een mondkapje in publieke ruimtes
Aansluitend op het dringende advies van de rijksoverheid over het dragen van niet-medische mondkapjes in alle publieke binnenruimtes, geldt dit ook voor onze gemeentelijke locaties. Draag een mondkapje als u naar het gemeentehuis of één van de servicepunten komt. Dit geldt ook voor de publieke...
Lees verder

Geen verkoop van openhaardhout meer
De afgelopen jaren konden inwoners van onze gemeente zich inschrijven voor hout dat overblijft na het snoeiseizoen. Als gemeente hebben wij besloten om hiermee te stoppen en dus voortaan geen openhaardhout meer te verkopen. Dit vanwege het feit dat het stoken van hout (helaas) schadelijk is voor...
Lees verder

Groenonderhoud in en rond vijvers en sloten
Op dit moment wordt er druk gewerkt aan het maaien en schoonmaken van de vijvers en watergangen in de gemeente. Het gaat hierbij om de watergangen binnen de bebouwde kom. Doel is om de kwaliteit van het water, de doorstroming en de biodiversiteit op peil te houden. De aanpak is dit jaar anders dan...
Lees verder