dinsdag 2 februari 2021

Gemeente Weststellingwerf: Houtsnippers en stamhout af te halen bij de gemeentewerf

Gemeente Weststellingwerf
Houtsnippers en stamhout af te halen bij de gemeentewerf

Het team Groen in bedrijf snoeit en kapt bomen in onze gemeente. Tijdens deze werkzaamheden blijft er vaak "stamhout" over. Dit hout is na kloven en drogen geschikt voor de open haard. Kleiner hout wordt versnipperd. Deze houtsnippers kunnen in de tuin worden gebruikt. Op het terrein van de gemeentewerf ligt een voorraad met stamhout en houtsnippers dat te koop is.

Lees verder

Maatschappelijke organisaties kunnen coronacompensatie aanvragen

De gemeente Weststellingwerf stelt een bedrag van € 212.000 beschikbaar voor maatschappelijke organisaties met financiële schade door corona in 2020. Dit doet de gemeente met twee tijdelijke financiële regelingen; de subsidieregeling coronacompensatie en het noodfonds. De gemeente vindt het belangrijk voor de leefbaarheid in onze gemeente om maatschappelijke organisaties financieel te ondersteunen in deze coronacrisis, zodat zij kunnen blijven voortbestaan.

Lees verder

Veel belangstelling voor de cursus Politiek Actief!

​Veel belangstellenden hebben zich ingeschreven voor de cursus Politiek Actief. Vanuit Weststellingwerf hebben 34 inwoners zich ingeschreven. In totaal gaan aan de cursus meer dan 200 inwoners van de gemeenten Heerenveen, Smallingerland, De Fryske Marren, Opsterland, Weststellingwerf en Ooststellingwerf meedoen. De inschrijving voor de cursus is vandaag gesloten.

Lees verder