woensdag 5 januari 2022

Gemeente: Doe mee aan ons gebruikersonderzoek en verbeter de website

 
 
Doe mee aan ons gebruikersonderzoek en verbeter de website
Wil jij meewerken aan het verbeteren van onze gemeentelijke website? Meld je dan aan voor ons gebruikersonderzoek. Met het gebruikersonderzoek willen wij in kaart brengen hoe onze gemeentelijke website wordt ervaren. Wij vinden jouw ervaring en mening, als gebruiker van de website, belangrijk. The post Doe mee aan ons gebruikersonderzoek en verbeter de website appeared first on PDC SWF.
Lees verder

Bijstandsuitkering wordt 6 januari gestort in plaats van 5 januari
Ontvang je een bijstandsuitkering? Deze uitkering is vandaag (5 januari) niet op je rekening gestort. De uitkering wordt morgen gestort.
Lees verder

Column wethouder Erik Faber
Maandag 17 januari 2022 is het 'Blue Monday'. Deze dag, meestal de derde maandag van januari, is ooit gekozen als meest deprimerende dag van het jaar. Maar zover zijn we nog niet. Laten we net als voor Black Friday een tegenhanger verzinnen voor Blue Monday. The post Column wethouder Erik Faber appeared first on PDC SWF.
Lees verder