donderdag 3 februari 2022

Gemeente Sudwest-Fryslan: Informatiemagazine 2022

Gemeente Sudwest-Fryslan
Informatiemagazine 2022
Dit magazine is voor onze inwoners. Er staat informatie in over onze gemeente. Ook staan er contactgegevens in van (zorg)instellingen, stichtingen, bedrijven en organisaties binnen onze gemeente. The post Informatiemagazine 2022 appeared first on PDC SWF.
Lees verder

Subsidies voor sportverenigingen
In 2021 zijn er verschillende sportsubsidies aangevraagd. Als sportvereniging kun je bijvoorbeeld subsidie krijgen voor het organiseren van sportevenementen of het opleiden of in dienst nemen van trainers. Maar er is ook geld beschikbaar voor gehandicaptenteams of als je als vereniging nieuwe doelgroepen wilt aanspreken. The post Subsidies voor sportverenigingen appeared first on PDC SWF.
Lees verder

5 februari Dag van de Elfstedentocht
Zaterdag 5 februari vindt tussen 14.00 en 17.00 uur de derde Dag van de Elfstedentocht plaats in Cultuurhistorisch Centrum De Tiid in Bolsward. Deze is live te volgen via www.detiid.nl. The post 5 februari Dag van de Elfstedentocht appeared first on PDC SWF.
Lees verder

Column burgemeester
Sa min mooglik auto's yn 'e stêd, it leafst hielendal gjin auto's. En dêrfoar yn it plak: mear romte foar de fyts. Us stêden en doarpen ('de iepenbiere romte', yn faktaal) moatte griener. Dat betsjut: mear boartersplakken. The post Column burgemeester appeared first on PDC SWF.
Lees verder