maandag 1 augustus 2022

Ledendag 17 september 2022

de Duurzame Wereld
Ledendag 17 september 2022
Ledendag 17 september 2022 30 juli 2022 << Bij deze nodigen wij alle leden uit voor onze ledendag op zaterdag 17 september 2022. We zijn blij om u te kunnen mededelen dat we elkaar ook dit jaar weer kunnen ontmoeten.  Dit jaar brengen wij een bezoek aan Van der Avoird Trayplant, Rimpelaar 3 te Molenschot. Van der Avoird Tryplant + Read More
Lees verder

SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven
SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven In mei 2022 kondigden BrainCreators, BEMI en Naaijkens Innovative Design tijdens de Hannover Messe 'SortBotics'... Het bericht SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven verscheen eerst op Recycling
Lees verder

2 daken van de gemeente voorzien van Zonnepanelen!
2 daken van de gemeente voorzien van Zonnepanelen! Energiecoöperatie Duurzaam Riel Goirle heeft er twee nieuwe postcoderoosregeling projecten bij. De gemeente heeft de daken van Kringloopbedrijf La Poubelle en het Cultureel Centrum Jan van Besouw beschikbaar gesteld om deze door de Energiecoöperatie Duurzaam Riel Goirle te laten voorzien van
Lees verder

Vacature Secretaris Duurzaam Riel Goirle
Vacature Secretaris Duurzaam Riel Goirle De stichting duurzaam Riel Goirle zoekt voor het bestuur een nieuwe secretaris. Onze huidige secretaris, John van den Hout is helaas gestopt. We zullen John zijn professionele aanpak en betrokkenheid in ons bestuur gaan missen.     De secretaris vervult binnen het bestuur een belangrijke functie. Zij /hij het
Lees verder

SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven
SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven In mei 2022 kondigden BrainCreators, BEMI en Naaijkens Innovative Design tijdens de Hannover Messe 'SortBotics'... Het bericht SortBotics komt met geavanceerde circulaire processen voor productie- en recycling bedrijven verscheen eerst op
Lees verder

29 Jul 2022 | Story As heatwaves blanket Europe, cities turn to nature for solutions
29 Jul 2022 | Story As heatwaves blanket Europe, cities turn to nature for solutions Gazprom doet meer om het klimaat te redden dan Shell De kolencentrales nog even aan de gang houden is niet alleen beter voor het klimaat, maar scheelt ook compensatie aan RWE en Uniper, stelt Han Blok. Het bericht Gazprom doet
Lees verder

Gazprom doet meer om het klimaat te redden dan Shell
Gazprom doet meer om het klimaat te redden dan Shell De kolencentrales nog even aan de gang houden is niet alleen beter voor het klimaat, maar scheelt ook compensatie aan RWE en Uniper, stelt Han Blok. Het bericht Gazprom doet meer om het klimaat te redden dan Shell verscheen eerst op Duurzaamnieuws.
Lees verder

Start vaccineren apenpokken
Start vaccineren apenpokken GGD Brabant Zuidoost is gestart met vaccineren tegen de apenpokken. Netbeheerder Liander lanceert postcodechecker voor zonnepanelen Batterijen > 0,8 kW vanaf nu melden bij netbeheerder RWE investe... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

Meedenken over zonnepanelen in beschermd stadsgezicht
Meedenken over zonnepanelen in beschermd stadsgezicht Als gemeente vinden we verduurzaming van woningen belangrijk, maar ook het culturele erfgoed van Culemborg. Dus denken we goed na over de vraag: hoe maken we de binnenstad van Culemborg duurzaam zonder het historisch aanzicht aan te tasten? Botulisme in De Vlier en
Lees verder

Nederlandse thuisbatterij die op alle omvormers past komt eraan Netbeheerder Liander lanceert postcodechecker voor zo...
Nederlandse thuisbatterij die op alle omvormers past komt eraan Netbeheerder Liander lanceert postcodechecker voor zonnepanelen ... In het middengebied zegeviert de gezondheid Hoe maken we van de binnenruimte een buitenruimte? Als het aan Jeroen Troost van Schöck ligt, is dat een ogenschijnlijke tegenstelling die niet
Lees verder

Kruidvat start pilot met fietskoeriers "Vandaag in Huis"
Kruidvat start pilot met fietskoeriers "Vandaag in Huis" Kruidvat is in Den Haag gestart met een pilot met bezorging op dezelfde dag. Deze nieuwe service, Kruidvat Vandaag in Huis, wordt verzorgd in samenwerking met fietskoeriers van Packaly. Klanten in het bezorggebied, kunnen gebruikmaken van deze nieuwe mogelijkheid van thuisbezorging. Als zij
Lees verder

ASTER-aanbesteding toegewezen: EnergyVision bouwt zonnepanelen op meer dan 50.000 sociale woningen
ASTER-aanbesteding toegewezen: EnergyVision bouwt zonnepanelen op meer dan 50.000 sociale woningen Met veel trots kunnen we u meedelen dat de aanbesteding van ASTER, de coöperatieve vennootschap van de Vlaamse sociale huisvestingssector, voor het plaatsen en onderhouden van zonnepanelen op meer dan 50.000 sociale woningen verspreid over heel
Lees verder