woensdag 2 februari 2022

Gemeente: Informatiemagazine 2022

 
 
Informatiemagazine 2022
Dit magazine is voor onze inwoners. Er staat informatie in over onze gemeente. Ook staan er contactgegevens in van (zorg)instellingen, stichtingen, bedrijven en organisaties binnen onze gemeente. The post Informatiemagazine 2022 appeared first on PDC SWF.
Lees verder

Achtkarspelen eerste Friese gemeente die pré-mantelzorgwoningen toe wil staan
Als eerste gemeente in Friesland komt Achtkarspelen met een pré-mantelzorgwoningen beleid. Het nieuwe beleid richt zich op de groep mensen die nu nog geen directe zorg nodig hebben maar wellicht in de nabije toekomst wel.
Lees verder

Vacature Teammanager Financiën
Teammanager Financiën De teammanager Financiën geeft leiding aan het team Financiën & Auditing bestaande uit 20 personen en rapporteert aan het afdelingshoofd. Het team is onderdeel van de afdeling Belastingen, Financiën, Juridische zaken & Inkoop. De teammanager Financiën werkt nauw samen met de collega teamleiders, afdelingshoofden en directie. Daarnaast ben je gesprekspartner van het...
Lees verder